Lietuviškoje akistatoje „Barcelona“ su naudingu R. Jokubaičiu pažemino „Baskonia“ © Euroleague.net nuotr.

Ketvirtadienio vakarą Eurolygoje susitiko dvi lietuviškos komandos, kuriose triumfavo Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“.

„Barcelona“ namuose 93:67 (32:15, 23:16, 26:10, 12:26) sutriuškino Vitorijos „Baskonia“ komandą.

Šiose rungtynėse baskų komanda jau nuo pat pradžių jokių šansų neturėjo, o ketvirtojo kėlinio pradžioje „Barcelona“ turėjo jau net 41 taško pranašumą (84:43).

Rokas Jokubaitis tikrai nemažai prisidėjo prie katalonų pergales. Įžaidėjas buvo antras pagal naudingumą komandoje – per 20 minučių įmetė 8 taškus (4/5 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 12 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis po fantastiškų rungtynių savaitgalį šįkart sužaidė daug prasčiau – per 26 minutes pelnė 2 taškus (0/4 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas ir surinko 3 naudingumo balus.

Roko Giedraičio sąskaitoje – 14 taškų (1/3 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 3/4 baudos metimai), 2 atkovoti kamuoliai ir 12 naudingumo balų.

Fantastiškas rungtynes sužaidė Nikola Mirotičius, kuris vos per 18 minučių surinko 25 taškus (8/8 metimai iš žaidimo, 5/6 baudos metimai), atkovojo 8 kamuolius ir užfiksavo 37 naudingumo balus.