Lietuvos rinktinė metus pabaigė sužaisdama lygiosiomis su Kuveitu © lff.lt nuotr.

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė užbaigė 2021 metus.

Antradienio vakarą namuose Valdo Ivanausko auklėtiniai 1:1 sužaidė su Kuveito rinktine.

Pirmajame kėlinyje lietuviai valdė kamuolį daugiau laiko ir susikūrė daugiau progų, nei varžovai. Tačiau progomis pasinaudoti nepavyko, o įvartį įmušė būtent Kuveito rinktinė.

43 minutę fantastišku smūgiu įvartį įmušė Fawazas Al Otaibi.

Antrajame kėlinyje lietuviai vėl geriau atrodė už savo varžovus, o pasižymėti 54-ąją minutę pavyko Justui Lasickui.

Bet pergalingo įvarčio Lietuvos rinktinė nesugebėjo įmušti. Likusią rungtynių dalį kontrolinėse rungtynėse su Kuveitu pasitaikė ir aistrų, ko pasekoje šiose rungtynėse buvo išdalintos net 6 geltonos kortelės.

Šiame rinktinių lange V. Ivanausko auklėtiniai taip pat sužaidė rungtynes Šiaurės Airijoje, kur pralaimėjo 0:1 ir užbaigė atranką į pasaulio čempionatą.