Ryškūs lietuviai padėjo naujajam „Baskonia“ treneriui startuoti sėkmingai © Euroleague.net nuotr.

Vitorijos „Baskonia“ pirmadienį paskelbė apie nauja trenerį, Neveną Spahiją, o šiandien kroatas prie baskų vairo startavo sėkmingai.

„Baskonia“ (4-6) namuose 93:74 (25:22, 30:10, 13:21, 25:21) įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ (4-6) ekipą.

Pagrindinis rungtynių lūžis įvyko jau antrajame kėlinyje. Prasidėjus antrajam ketvirčiui „Baskonia“ spurtavo net 19:2 ir susikrovė 20 taškų persvarą (44:24).

Rokas Giedraitis šiame mače tiesiog siautėjo ir labai prisidėjo prie baskų pergales. Puolėjas per 30 minučių įmetė 21 tašką (2/3 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 2 kamuolius, atidavė 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

Tadas Sedekerskis per 22 minutes pelnė 9 taškus (0/3 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir pelnė 9 naudingumo balus.

Rungtynių naudingiausiu žaidėju tapo Stevenas Enochas, kurio sąskaitoje – 23 taškai, 11 atkovotų kamuolių ir 32 naudingumo balai.