I. Buvos vedamas „Rytas“ pasiekė pergalę prieš „Bešiktaš“ © FIBA Čempionų lyga

Vilniaus „Rytas“ (2-2) namuose iškovojo itin svarbią pergalę FIBA Čempionų lygoje.

Vilniečiai 76:69 (20:14, 21:22, 22:15, 14:15) įveikė „Bešiktaš“ ekipą (2-2).

Galingu spurtu (12-0) pradėję šeimininkai beveik visas rungtynes pirmavo ir visumoje kontroliavo rungtynes.

Tiesa, įpusėjus antram kėliniui turkų klubas prisivijo vilniečius ir sugebėjo išsiveržti į priekį (24:25), tačiau užtikrintai ketvirtį pabaigęs „Rytas“ į ilgąją pertrauką išėjo turėdamas 5 taškų pranašumą.

Trečiasis kėlinys buvo kertinis, kadangi šeimininkai jam pasibaigus turėjo 12 taškų persvarą, o „Bešiktaš“ nerado savyje jėgų jos panaikinti.

Naudingiausias šiose rungtynėse buvo Ivanas Buva. Centras per 24 minutes įmetė 27 taškus (6/10 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 9/9 baudos metimai), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 26 naudingumo balus.

Margiris Normantas pridėjo 15 taškų, 2 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 12 naudingumo balų. Gytis Radzevičius surinko 11 taškų, Maurice‘as Ndouras su Speedy Smithu- po 10.

Po šios pergalės „Rytas“ kolkas yra pirmoje H grupės vietoje, o sekančiose rungtynėse FIBA Čempionų lygoje pirmadienį lauks Oldenburgo „EWE Baskets“ ekipa.