Grigonio ir Jokubaičio akistatoje abu lietuviai buvo ryškūs, tačiau triumfavo „Barcelona“ © Euroleague.net nuotr.

Eurolygoje įvyko centrinis turo mūšis – „Barcelona“ namuose priimė Maskvos CSKA krepšininkus, o mačo metu akis į akį stojo du buvę žalgiriečiai.

„Barcelona“ inirtingose rungtynėse 81:73 (13:13, 25:14, 13:33, 30:13) įveikė Maskvos CSKA ekipą.

Po dviejų kėlinių katalonai turėjo 11-os taškų pranašumą (38:27), tačiau po ilgosios pertraukos trečiasis kėlinys visiškai priklausė CSKA krepšininkams.

Rusijos ekipa trečiajame kėlinyje įmetė net 8 tritaškius ir laimėjo 33:13 kėlinuką, kurį užbaigė nuostabus Mariaus Grigonio tritaškis.

Tačiau antrajame kėlinyje „Barca“ grįžo, spurtavo 19:3 ir perėmė rungtynių iniciatyvą (70:64). Po šio spurto CSKA jau neatsitiesė.

Rokas Jokubaitis šiose rungtynėse atrodė puikiai – per 21 minutę imetė 11 taškų (5/7 dvitaškiai, 1/2 baudos metimai), atkovojo 3 kamuolius, atidavė 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 12 naudingumo balų.

Mariaus Grigonio sąskaitoje – 8 taškai (1/1 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 3/4 baudos metimai), 2 rezultatyvūs perdavimai, 2 sugriebti kamuoliai ir 9 naudingumo balai.