Prie 10 tūkst. sirgalių užsikūręs „Žalgiris“ įsirašė antrąją pergalę iš eilės © Scanpix nuotr.

Žalgirio arenoje apsilankė daugiau nei 10 tūkstančių sirgalių, o Kauno „Žalgiris“ atsidėkodamas fanams įsirašė antrąją pergalę iš eilės Eurolygoje.

„Žalgiris“ namuose (2-8) 79:68 (16:18, 22:11, 26:30, 15:9) įveikė Stambulo „Fenerbahce“ (3-7) ekipą.

Antrajame kėlinyje įvyko pagrindinis rungtynių spurtas. Šį ketvirtį Lietuvos čempionai laimėjo 22:11 ir po dviejų kėlinių pirmavo 9 taškais (38:29).

Po ilgosios pertraukos „Žalgiris“ puikiai kontroliavo rungtynes ir neleido savo varžovams prisivyti.

Rungtynių pabaigoje po Nando De Colo dvitaškio „Fenerbahce“ sumažino skirtumą iki 9 taškų (77:68), tačiau tuomet lemiamą spurtą suorganizavo Kauno ekipa 9:0 – Edgaras Ulanovas sumetė baudas, po dvitaškį pridėjo Mantas Kalnietis, Joshas Nebo ir Zoranas Dragičius.

Ypatingas rungtynes sužaidė Mantas Kalnietis, kurio sąskaitoje – dvigubas dublis – 11 taškų ir 11 rezultatyvių perdavimų.

Antras rungtynes iš eilės puikiai sužaidė ir Edgaras Ulanovas, kuris vėl buvo pripažintas geriausiu mačo žaidėju. Puolėjas įmetė 18 taškų (3/5 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 3/3 baudos metimai), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perimė 2 kamuolius ir surinko 21 naudingumo balą.

„Žalgiris“: E. Ulanovas 18 tšk, Zoran Dragič 13 tšk., Tai Webster 11 tšk., Mantas Kalnietis 11 tšk., Tyler Cavanaugh 10 tšk.