Utenos „Juventus“ du kėlinius vaikė „Žalgirį“, bet po ilgosios pertraukos pasidavė © LKL. Nuotr

Lietuvos krepšinio lygoje į pergalių kelią grįžo praeitų metų čempionas Kauno „Žalgiris“ (9-1), kuris po sunkaus starto susitikime su Utenos „Uniclub Casino-Juventus“ (7-3) iškovojo pergalę.

Galutinis rezultatas 101:77 (18:21, 19:26, 23:11, 41:19).

Uteniškiai puikiai pradėjo susitikimą ir išsiveržė į priekį 8:0, o Kauno krepšininkai net keletą minučių negalėjo pelnyti taškų. Visgi, kėliniui einant į pabaigą žaidimas išsilygino ir Utenos ekipa pirmavo tik porą taškų, bet prieš ilgąją pertrauką pavyko vėl padidinti atotrūkį nuo čempionų.

Antroji susitikimo dalis jau palankiau klostėsi „Žalgiriui“, kuris pradėjo naiktinti atsilikimą ir po ketvirčio jau pirmavo, o paskutinėje mačo dalyje be didesnių problemų užbaigė kovą pergalingai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo T. Cavanaugh su 20 taškų, L. Lekavičius pridėjo 15, T. Websteris 13

Pralaimėtojų komandoje vėl lyderio vaidmens ėmėsi P. Milleris, kuris pelnė 17, R. Gustys 14, M. Gecevičius pridėjo 13.