D. Sabonis atvedė į pergalę „Pacers“ prieš „Bulls“ © IndyStar nuotr.

NBA lygos 2021-2022 metų sezone puikią pergalę pasiekė Domantas Sabonis su Indianos „Pacers“ (8-11), kuri nugalėjo Artūro Karnišovo vadavaujamą Čikagos „Bulls“ (12-6).

Galutinis rezultatas 109:77 (31:16, 36:30, 22:15, 20:16).

Nors Indianos krepšininkai žaidė išvykoje, tačiau pirmą kėlinį pradėjo puikiai ir pasižymėjo rezultatyvumu, o tai padėjo lengvai susikurti dviženklį pranašumą. Vėliau, žaidimas tapo apylygus, tačiau „Bulls“ vis tiek atsiliko rezultate vis daugiau ir daugiau, o sustabdyti varžovo puolimo niekaip nepavyko.

D.Sabonis šiame susitikime buvo rezultatyviausias ir per 26 minutes surinko 21 tašką (8/12 dvit., 0/2 trit., 5/5 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 3 kartus suklydo ir keturis sykius pažeidė taisykles.

Jam talkino Malcolmas Brogdonas su 16, Justinas Holiday’us 14 taškų.

Tuo tarpu pralaimėtojų gretose DeMaras DeRozanas pelnė 18 , Zachas LaVine’as 17, Derrickas Jonesas 8 taškus.