D. Sabonis su „Pacers“ tik po pratęsimo nusileido L. Jameso vedamai „Lakers“ ekipai © IndyStar nuotr.

Atkakliose rungtynėse NBA lygos 2021-2022 metų sezone apmaudų pralaimėjimą patyrė Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (8-12) ekipa, kuri po pratęsimo turėjo pripažinti Los Andželo „Lakers“ (10-10) pranašumą.

Galutinis rezultatas 116:124 (31:26, 35:34, 18:22, 28:30, 4:12).

Visas rungtynes žaidimas buvo apylygus ir abi komandos nenorėjo pasiduoti bei laikėsi viena šalia kitos taškų skirtumu. Visgi, nors rungtynės prasidėjo sėkmingiau mūsiškio ekipai, tačiau mažo susikurto pranašumo pirmame ketvirtyje neužteko.

Po keturių kėlinių teko žaisti ir pratęsimą, kuriame LeBronas Jamesas žaidė fantastiškai ir pelnė 7 iš 12 komandos taškų, o „Pacers“ surinko vos 4.

D.Sabonis per 35 minutes pelnė 14 taškų (5/9 dvitaškių, 4/4 baudų metimų), taip pat atkovojo 12 ir perėmė kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Komandoje rezultatyviausias buvo M. Brogdonas su 28 taškais.

Tuo tarpu nugalėtojų gretose L. Jamesas pelnė 39, R Westbrookas 30, M. Monkas 17.