D. Sabonio sąskaitoje dvigubas dublis, tačiau „Pacers“ vėl suklupo © IndyStar nuotr.

NBA lygos 2021-2022 metų sezone dar vieną apmaudų pralaimėjimą patyrė Indianos „Pacers“ (9-15) su Domantu Saboniu priešakyje. Pastarieji po atkaklios kovos namuose turėjo pripažinti Atlantos „Hawks“ (12-10) krepšininkų pranašumą.

Galutinis rezultatas 111:114 (29:38, 28:27, 31:22, 23:27).

Tiesa, rungtynės prasidėjo ne itin sėkmingai lietuvio komandai, kuri po pirmo kėlinio turėjo beveik dviženklį deficitą, kuris išliko iki ilgosios pertraukos. Visgi, antroje mačo dalyje prasidėjo tikra kova ir pavyko atsilikimą ne tik panaikinti, bet ir išsiveržtį į priekį. Lemiamu tapo paskutinis ketvirtis, kuriame po dramatiškos kovos sėkmingiau sužaidė „Hawks“ ekipa.

D.Sabonis per 39 minutes surinko 22 taškus (7/8 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 2/3 baudų metimų), taip pat atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Indianos ekipoje taip pat gerai žaidė M. Brogdonas su 27 taškais, o M. Turneris pridėjo 17.

Nugalėtojų gretose Trae Youngas pelnė 33, Kevinas Huerteris 19, Johnas Collinsas 14 taškų.