J. Valančiūnas išplėšė pratęsimą, tačiau jame „Pelicans“ pralaimėjo © AP nuotr.

NBA lygoje 2021-2022 metų sezone apmaudų pralaimėjimą patyrė lietuvio atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (7-20), kai po pratęsimo teko pripažinti Denverio „Nuggets“ (12-12) pranašumą.

Galutinis rezultatas 114:120 (33:35, 24:29, 20:16, 28:25, 9:15).

Visos rungtynės buvo atkaklios ir abi komandos turėjo puikius šansus iškovoti pergalę, o didžiausias taškų skirtumas tarp ekipų buvo 12 taškų. Visgi, viską nulemė pratęsimas, tačiau iki jo Jonas Valančiūnas spėjo pataisyti komandos draugo metimą ir iškovojo dar vieną šansą ekipai pakovoti dėl pergalės.

Tiesa, papildomas kėlinys nesusiklostė sėkmingai.

J. Valančiūnas per 39 minutes surinko 27 taškus (11/19 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/3 baudų metimų), taip pat atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, jo sąskaitoje taipogi 3 blokai, 3 klaidos ir 4 pražangos.

Toks pasirodymas geriausias komandoje, H. Jonesas pridėjo 19, B. Ingramas 16.

Nugalėtojų gretose siautė N. Jokičius su 39 taškais, W. Bartonas pridėjo 20.