Iššovęs S. Smithas Burgose atvedė „Rytą“ į pirmąją vietą grupėje © FIBA nuotr.

Vilniaus „Rytas“ (4-2) išvykoje, Burgose laimėjo itin svarbias rungtynes Čempionų lygoje prieš Burgoso „San Pablos“ (4-2) komandą.

Pergalė, kuri leidžia Vilniaus komandai patekti tiesiai į Top 16 etapą, „Rytas“ Ispanijoje laimėjo 82:77 (17:21, 26:22, 23:15, 17:19) prieš Burgoso ekipą.

Neabejotinas vilniečių lyderis šiose rungtynėse buvo Speedy Smithas. Amerikietis per 29 minutes įmetė net 6 tritaškius. Įžaidėjas iš viso surinko 18 taškų (2/6 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 2/3 baudos metimai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

Šiose rungtynėse „Rytas“ prieš paskutinę minutę dar turėjo 7 taškų pranašumą (76:69), tačiau tuomet rungtynių šeimininkai įmetė dvitaškį ir smeigė du tritaškius iš eilės po kurių jau pirmavo „San Pablos“ komanda.

Tačiau tuomet itin svarbius taškus pelnė Speedy Smithas. Gynėjas varžovams atsakė dviem savo tritaškiais, o Maurice'as Ndouras taikliai realizavo du baudos metimus.

Ši pergalė leidžia „Rytui“ užimti pirmąją vietą grupėje, kadangi vilniečiai H grupes batalijas užbaigė pirmoje vietoje. Vėliau paaiškės kokie varžovai Lietuvos komandai atiteks Top 16 etape, kuris prasidės sausio pabaigoje.

„Rytas“ užėmė grupėje pirmąją vietą, kadangi FIBA Čempionų lygos „San Pablos“ įveikė abu kartus – tiek išvykoje, tiek namuose ir turi tarpusavio rungtynių pranašumą pasibaigus grupių etapui.

„San Pablos“ ekipa grupėje užėmė antrąją vietą, „Bešiktaš“ – trečiąją“, o Oldenburgo „EWE Baskets“ – paskutiniają ketvirtą, kuri Vokietijos ekipa eliminavo iš turnyro.