Staigmena KMT: problemų Utenoje neturėję „Šiauliai“ prasibrovė į finalinį ketvertą © LKL nuotr.

Šiaulių „Šiauliai 7-bet“ pirmą kartą prasibrovė į Karaliaus Mindaugo turnyro finalinį ketvertą. Antrąjį mačą dviejų rungtynių serijoje Utenoje laimėję Antano Sireikos auklėtiniai vasario 19-20 dienomis varžysis Vilniuje.

„Šiauliai“ svečiuose 92:86 (30:20, 21:24, 23:28, 18:14) įveikė Utenos „Uniclub-Casino Juventus“ ekipą.

Pirmąsias rungtynes „Šiauliai“ laimėjo 3 taškų skirtumu namuose, o išvykoje mačą laimėjo

Jau nuo pat rungtynių pradžių Saulės miesto ekipa buvo perimusi iniciatyvą, 16:3 pirmavusi po pirmųjų penkių minučių.

Vėliau „Juventus“ ekipa sugebėjo sugrįžti į rungtynes, prieš pertrauką atsilikimą sumažinusi iki 4 taškų – 44:48.

Trečiasis kėlinys prasidėjo penkiais „Juventus“ taškais iš eilės, tačiau tuomet „Šiauliai“ atsakė 9 taškais, visgi poto sekė dar vienas uteniškių spurtas – šįkart 11:0, po kurio rezultatas buvo išlygintas – 60:60.

Visgi, rungtynes nulaužęs spurtas įvyko ketvirtojo kėlinio pradžioje. „Šiauliai“ spurtavo 14:2 ir susikrovė 14 taškų pranašumą rungtynėse bei bendrai 17-os taškų pranašumą serijoje.

Šiose rungtynėse šiauliečius į priekį vedė Jonathanas Elmore'as su Nemanja Bezbradica. Amerikietis pelnė 25 taškus, o serbas pridėjo 20 taškų bei 8 atkovotus kamuolius.