„Heat“ atkrintamųjų seriją pradėjo triuškinančia pergale prieš „Hawks“ © AP nuotr.

Rytų konferecijos reguliaraus sezono nugalėtojais tapę Majamio „Heat“ krepšininkai galingai pradėjo atkrintamųjų seriją. „Heat“ savo žiūrovų akivaizdoje 115:91 (23:17, 36:23, 27:20, 29:31) sutriuškino Atlantos „Hawks“ krepšininkus.

Atlantos klubas atkaklesnę kovą išlaikė tik pirmajame kėlinyje, po kurio atsilikimas siekė 6 taškus (17:23).

Nuo antrojo kėlinio Majamio komanda bėgo vis toliau nuo savo varžovų ir po trečiojo kėlinio komandas jau skyrė net 26 taškai (86:60).

Ketvirtasis kėlinys tapo tik formalumu ir Majamio „Heat“ iškovojo užtikrintą pergalę ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė rezultatu 1-0.

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Duncanas Robinsonas pelnęs 27 taškus. Jimmy Butleris pridėjo 21.

„Hawks“ ekipai 17 taškų pelnė Danilo Gallinari. Tragiškas rungtynes sužaidė Trae Youngas. Gynėjas pelnė 8 taškus ir pataikė vos 1 metimą iš 12. Tai buvo blogiausias Trae Youngo taiklumas karjeroje.