„Barcelona“ užtikrintai susitvarkė su „Bayern“ krepšininkais © ZUMAPRESS com. nuotr.

Namų aikštelės pranašumą antrose rungtynėse praradusi „Barcelona“ vėl jį susigrąžino. Katalonai išvykoje 75:66 (26:17, 23:14, 10:18, 16:17) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ ir atsidurė per pergalę nuo Eurolygos finalo ketverto.

Serijoje iki 3 pergalių „Barca“ priekyje 2-1.

Rungtynes galingai pradėjo „Barca“. Po Nikola Mirotičiaus taiklių baudos metimų komandas skyrė jau 13 taškų (18:5). Kėlinį bavarams pavyko užbaigti kiek sėkmingiau, tačiau bet kokiu atveju „Barcai“ pavyko susikrauti solidžią persvarą jau pirmajame kėlinyje (26:17).

Antrajame kėlinyje pranašumas tik augo. Katalonai sužaidė dar vieną labai sėkmingą kėlinį ir padidino savo pranašumą jau iki 18 taškų (49:31).

Po pertraukos „Bayern“ kiek stabilizavo situaciją ir geros gynybos dėka sumažino deficitą iki 10 taškų (49:59).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje vėl užsikūrė „Barcos“ lyderis Nikola Mirotičius. Jo 7 taškai paeiliui vėl padidino svečių pranašumą iki labai saugaus (67:51). Rungtynes „Barca“ užbaigė labai ramiai ir iškovojo antrąją pergalę serijoje.

Rokas Jokubaitis per 10 minučių niekuo nepasižymėjo ir surinko -2 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose žibėjo Nikola Mirotičius pelnęs 25 taškus ir surinkęs 31 naudingumo balą. Rolandas Smitas pridėjo 12 taškų.

„Bayern“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Vladimiras Lučičius surinkęs 17 taškų. Naudingiausiai rungtyniavo Augustine'as Rubitas surinkęs 27 naudingumo balus.