Netikėtas rezultatas Alytuje: M. Lukauskio vedama „Dzūkija“ skėlė antausį „Rytui“ © LKL nuotr.

Tikra sensacija šį vakarą įvyko Alytuje. Vietos „Dzūkijos“ krepšininkai pateikė staigmeną ir savo namų aikštelėje nugalėjo reguliaraus sezono nugalėtojus Vilniaus „Ryto krepšininkus. Rungtynės baigėsi rezultatu 80:73 (17:20, 17:12, 17:20, 29:21).

Serijoje iki 3 pergalių rezultatas tapo 1-1

Mindaugas Girdžiūnas per pirmąjį ketvirtį pelnė 11 taškų, tačiau nuo alytiškių „Rytui' pabėgti nepavyko (20:17).

Antrajame kėlinyje M. Girdžiūnui neatsirado pagalbininkų ir tai lėmė, jog „Dzūkija“ pirmavo prasidėjus ilgajai pertraukai (34:32).

Po pertraukos aikštės šeimininkai ir toliau labai sėkmingai laikėsi rungtynėse ir atsilikinėjo vos tašku (51:52).

Nesugebėjęs per tris kėlinius atitolti „Rytas“ įsivėlė į tikrą nervų karą. J. Newkirkas dvitaškiu padidino dzūkų persvarą iki 3 taškų (66:63). Likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos į Speedy Smitho tritaškį, lygiai tuo pačiu atsakė Mindaugas Lukauskis (71:68).

Likus 30 sekundžių, A. Aranitovičius pražudė „Rytą“ taikliu tritaškiu metimu (77:73).

Įspūdingas faktas yra, jog tai buvo pirmoji Alytaus „Dzūkijos“ pergalė klubo istorijoje prieš Vilniaus „Rytą“.

Rezultatyviausiai „Dzūkijos“ gretose rungtyniavo Mindaugas Lukauskis su 17 taškų.

Vilniečiams 24 taškus surinko Mindaugas Girdžiūnas.