Arti fiasko: antroje rungtynių pusėje prabudusi „Barca“ pateko į Eurolygos finalo ketvertą © ZUMAPRESS com. nuotr.

„Barcelonai“ pavyko išvengti kracho Eurolygos atkrintamosiose. Katalonai lemiamose serijos rungtynėse 81:72 (18:19, 13:18, 29:15, 21:20) nukovė Miuncheno „Bayern“ krepšininkus.

Seriją „Barca“ laimėjo rezultatu 3-2.

Pirmajame kėlinyje vyko lygi ir permaininga kova, po kurios bavarai turėjo taško pranašumą (19:18).

Antrasis kėlinys priminė „Barcos“ krepšinį ketvirtosiose serijos rungtynėse. Puolime strigę katalonai į pertrauką išėjo turėdami 6 taškų deficitą (31:37).

Po pertraukos, „Barcelona“ parodė visiškai kitokį savo veidą. Nicolas Laprovittola ir Nikola Mirotičius sužaidė nuostabų trečiąjį ketvirtį. Katalonai įgijo 8 taškų persvarą (60:52).

Lemiamame serijos ketvirtyje, nusiraminę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai didino persvarą ir po Brandono Davieso dvitaškio komandas skyrė 13 taškų (70:57).

Rokas Jokubaitis per 9 minutes surinko 5 taškus ir atkovojo kamuolį.

„Barcelonos“ gretose Nicolas Laprovittola surinko 26 taškus, Nikola Mirotičius pridėjo 20 taškų.

„Bayern“ komandoje Othello Hunteris surinko 18 taškų, Ognjenas Jaramazas pelnė 17 taškų.