J. Mikulskytė pratęsė sėkmingą pasirodymą Vokietijoje ir pateko į aštuntfinalį © Unsplash.com - john-fornander

Vokietijoje vykstančiame ITF lygio turnyre jau trečią pergalę pasiekė Justina Mikulskytė (WTA 286), kuri po sėkmingai įveiktos kvalifikacijos, pirmame etape nugalėjo Amalią Roscą (WTA 363) iš Rumunijos.

Galutinis rezultatas 5-7, 6-1, 6-4, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 27 minutes.

Pirmame sete vyko atkakli kova, tačiau prieš pat pratęsimą J. Mikulskytė suklydo ir atidavė pirmą partiją varžovei. Tiesa, antrame sete pavyko sužaisti puikiai ir be didesnio pasipriešinimo išlyginti bendrą rezultatą.

Lemiamoje dalyje lietuvė taip pat sužaidė geriau, o iš viso per susitikimą turėjo net 24 progas palaužti varžovės padavimų seriją (24/8).

Už patekimą į aštuntfinalį J. Mikulskytė uždirbo 19 WTA reitingo taškų. Kitame etape laukia Daniela Seguel (WTA 275).