Atsitiesęs „Rytas“ sutriuškino „Dzūkiją“ © LKL nuotr.

Vilniaus „Rytas“ po sensacingo pralaimėjimo Alytuje atsitiesė savo aikštelėje. Giedriaus Žibėno auklėtiniai 87:59 (13:14, 30:16, 21:14, 23:15) sutriuškino Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkus.

Serijoje iki 3 pergalių vilniečiai pirmauja 2-1.

Pirmoje rungtynių pusėjė „Rytas“ strigo puolime. Po pirmojo kėlinio „Dzūkija' net pirmavo (14:13), tačiau antrajame kėlinyje prasidėjo rungtynių lūžis bei vilniečiai įgijo 13 taškų persvarą (43:30).

Trečiajame kėlinyje žaidimas nesikeitė. „Rytas“ toliau žaidė užtikrintai bei susikrovė 20 taškų persvarą (64:44).

Paskutiniame ketvirtyje tęsėsi alytiškių triuškinimas. Po Luko Ulecko dvitaškio, komandas jau skyrė net 29 taškai (81:52). Rungtynėse niekas kardinaliai nesikeitė ir „Rytas“ iškovojo triuškinančią pergalę.

Rezultatyviausiai „Ryto“ komandoje rungtyniavo Ivanas Buva pelnęs 18 taškų, Speedy Smithas pridėjo 12 taškų.

„Dzūkijos“ gretose išsiskyrė Martynas Zigmantavičius pelnęs 14 taškų, Aleksandaro Aranitovičiaus sąskaitoje – taškų,