„Dzūkiją“ sutriuškinęs „Rytas“ – LKL pusfinalyje © LKL.lt nuotr.

Vilniaus „Rytas“ tapo antruoju LKL pusfinalio dalyviu. Vilniečiai svečiuose 92:66 (28:15, 22:20, 21:14, 21:17) nugalėjo Alytaus „Dzūkiją“.

Seriją iki 3 pergalių „Rytas“ laimėjo rezultatu 3-1.

„Rytas“ jau nuo pat rungtynių pradžių diktavo savo sąlygas. Giedriaus Žibėno auklėtiniai po pirmojo kėlinio turėjo 13 taškų pranašumą (28:15).

Antrajame kėlinyje vyko kiek lygesnė kova. „Rytas“ į pertrauką išėjo susikrovęs 15 taškų persvarą (50:35).

Po pertraukos toliau dominavo vilniečiai. Sužaidę dar vieną sėkmingą kėlinį, „Rytas“ įgijo 22 taškų pranašumą (71:49).

Ketvirtajame kėlinyje vyko visiški formalumai ir Vilniaus „Rytas“ šventė įtikinamą pergalę bei iškovojo bilietą į LKL pusfinalį.

Rezultatyviausiai „Ryto“ gretose rungtyniavo Ivanas Buva pelnęs 19 taškų, Jarvisas Williamsas pridėjo 15.

„Dzūkijos“ nuo sezono pabaigos neišgelbėjo Justas Furmanavičius pelnęs 13 taškų.

Pusfinalyje vilniečiai susikaus su Jonavos „CBet“ ir Šiaulių „Šiauliai–7bet poros nugalėtoju. Rezultatas serijoje šiuo metu yra 2-1, šiauliečių naudai.