Su „CBet“ susitvarkę „Šiaulių“ krepšininkai po dešimtmečio pertraukos pateko į LKL pusfinalį © LKL nuotr.

Šiaulių „Šiauliai-7bet“ komanda po dešimtmečio pertraukos vėl yra tarp stipriausių 4 LKL komandų.

„Šiauliai“ pateko į LKL pusfinalį po 79:65 (26:7, 17:19, 23:18, 13:21) pergalės prieš Jonavos „CBet“ ekipą.

Seriją rezultatu 3-1 laimėjo Antano Sireikos auklėtiniai.

Kalbant apie ketvirtąsias serijos rungtynes, jų likimas buvo nulemtas jau po pirmojo kėlinio. Ketvirtį „Šiauliai“ laimėjo 26:7, o po jo Jonavos krepšininkai jau nesugebėjo grįžti į rungtynes.

Saulės miesto komanda įveikė Virginijaus Šeškaus treniruojama komanda. Kas įdomu, kad prieš 10 metų, kai „Šiauliai“ pateko į pirmąjį ketvertą, mažajame finale komanda nusileido būtent V. Šeškaus treniruojamai Prienų ekipai.

Šiose rungtynėse nugalėtojams 18 taškų pelnė Eimantas Stankevičius, 16 taškų ir 7 atkovotus kamuolius pridėjo Giedrius Staniulis. Komanda rungtynėse vis dar vertėsi be Jonathano Elmore'o.

Antano Sireikos auklėtiniai pusfinalyje mes iššūkį Vilniaus „Ryto“ komandai, kuri ketvirtfinalyje 3-1 nugalėjo Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkus.