N. Mineikio tritaškiai nustūmė „Žalgirį“ ties prarajos riba © LKL.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ vargai LKL tęsiasi. Kauniečiai pralaimėjo dar vienas ketvirfinalio rungtynes prieš Klaipėdos „Neptūną“. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai 87:78 (21:17, 20:14, 12:15, 34:32) nukovė žalgiriečius.

Tai reiškia, jog serijos rezultatas tampa lygus – 2-2. Lemiamos serijos rungtynės vyks Kaune.

Pirmajame kėlinyje vyko lygi ir atkakli kova, po kurios klaipėdiečiai susikrovė 4 taškų persvarą (21:17).

Antrajame kėlinyje siautėjęs „Neptūnas“ pataikė ir nelengvus metimus ir susikūrė dviženklį pranašumą (41:31).

Po pertraukos „Žalgiris“ suaktyvino gynybą ir kėlinyje praleido tik 12 taškų, tačiau deficitas sumažėjo vos 3 taškais (46:53).

Ketvirtąjį kėlinį žalgiriečiai pradėjo dviem taikliais tritaškiais ir T. Cavanough dvitaškiu su pražanga bei išsiveržė į priekį (54:53). Tiesa, „Neptūnas“ atsigavo. Matas Jogėla pataikė vieną, o Nojus Mineikis du tritaškius ir klaipėdiečiai įgijo 10 taškų persvarą (67:57).

„Žalgiris“ pradėjo nervintis ir tai aiškiai parodė Tylerio Cavanaugh techninė pražanga, kuri buvo penktoji asmeninė pražanga.

„Žalgiris“ dar kabinosi į rungtynes, bet „Neptūnas“ išlaikė susikurtą pranašumą ir šventė jau antrąją pergalę ketvirtfinalio serijoje.

„Neptūno“ gretose rezultatyviausiai žaidė Nojus Mineikis pelnęs 23 taškų, Matas Jogėla ir Deividas Gailius surinko po 19.

„Žalgirio“ komandoje 19 taškų pelnė Lukas Lekavičius, Tai Websteris surinko 17 taškų.