Fiasko išvengęs „Žalgiris“ sutriuškino „Neptūną“ ir žengė į LKL pusfinalį © LKL.lt nuotr.

Ties prarajos riba LKL ketvirtfinalyje atsidūręs Kauno „Žalgiris“ nebejuokavo. Kazio Maksvyčio auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 89:60 (23:14, 16:13, 33:17, 17:16) sutriuškino Klaipėdos „Neptūną“ ir žengė į LKL pusfinalį.

Seriją Kauniečiai laimėjo rezultatu 3-2. Pusfinalyje „Žalgirio“ laukia Panevėžio „Lietkabelis“.

„Žalgiris“ su didele energija pradėjo žaisti nuo pat rungtynių pradžios. Jau pirmajame kėlinyje žalgiriečiai buvo įgiję dviženklį pranašumą, o kėlinį užbaigė turėdami 9 taškų persvarą (23:14).

Antrajame kėlinyje klaipėdiečiai dar ir laikėsi šalia „Žalgirio“ (21:26), tačiau kėlinio pabaigoje žalgiriečiai vėl atitrūko ir komandos į pertrauką išėjo esant 12 taškų skirtumui (39:27).

Trečiajame kėlinyje prasidejo „Žalgirio“ dominavimas. Kauniečiai laimėjo kėlinį rezultatu 33:17 ir susikrovė net 28 taškų persvarą (72:44).

Ketvirtajame kėlinyje vyko formalumai. „Neptūno“ komandai neliko jėgų kautis, o „Žalgiris“ iškovojo įtikinamą pergalę bei išvengė visiško kracho šiame LKL sezone.

„Žalgirio“ gretose Nielsas Giffey surinko 15 taškų, Tyleris Cavanaugh pelnė 14.

„Neptūno“ komandoje Deividas Gailius pelnė 15 taškų.