Titulo gynyba baigėsi: „Celtics“ septintosiose serijos rungtynėse nepaliko šansų „Bucks“ ekipai © AFP nuotr.

Milvokio „Bucks“ NBA čempionų titulo neapgins. Septintosiose Rytų pusfinalio serijos rungtynėse praeito sezono čempionai nusileido „Celtics“ krepšininkams ir seriją pralaimėjo 3-4.

Bostono „Celtics“ septintose serijos rungtynėse 109:81 (20:26, 28:17, 31:21, 30:17) palaužė Milvokio ekipos krepšininkus.

Pirmajame rungtynių kėlinyje Bostono ekipa labai prastai metė tritaškius, ko pasekoje ketvirtį laimėjo „Bucks“ (26:20).

Antrajame prastą pataikymą iš tolimosios artilerijos jau pademonstravo Milvokio krepšininkai. Po dviejų kėlinių „Celtics“ turėjo 5 taškų persvarą (48:43).

Trečiąjį kėlinį „Celtics“ pradėjo 3 tritaškiais, kuriuos pelnė Taytumas, Brownas ir Grantas Williamsas, ir 11:4 spurtu po kurio susikrovė 12 taškų persvarą (61:49).

Likusį kėlinį Ime Udoka auklėtiniai toliau šaudė taikliai tritaškius ir „Bucks“ šansai laimėti vis mažėjo.

Ketvirtajame kėlinyje intrigą nužudė keli šeimininkų gynėjo Paytono Pritchardo tritaškiai.

Rytu konferencijos finale „Celtics“ susitiks su Majamio „Heat“ ekipa.

Šiose rungtynėse „Bucks“ vis dar vertėsi be Khriso Middletono, kuris buvo itin svarbus praradimas Milvokio komandai visos serijos metu. „Celtics“ gretose nežaidė Robertas Williamsas.

Jaysonas Tatumas rungtynėse įmetė 23 taškus, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 6 kamuolius. Grantas Williamsas pridėjo 27 taškus.

Giannis Antetokounmpo paskutinėse savo NBA šio sezono rungtynėse įmetė 25 taškus, atkovojo 20 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. 8 rez. perdavimus išrašė J. Holiday prie 21 taško.