Visiškas pažeminimas: Dončičiaus „Mavericks“ sutrypė „Suns“ ir pateko į konferencijos finalą © USA Today Sports nuotr.

Luka Dončičius smaginosi lemiamose serijos rungtynėse vakarų konferencijos pusfinalyje, kai tuo tarpu „Suns“ buvo neatpažįstama. Dalaso „Mavericks“ išvykoje 123:90 (27:17, 30:10, 35:23, 31:40) sutriuškino Fynikso „Suns“ krepšininkus.

Seriją iki keturių pergalių laimėjo Dalaso „Mavericks“ rezultatu 4-3. Vakarų konferencijos finale Dalaso krepšininkai kausis su „Warriors“.

Dalaso ekipa nuo pirmųjų rungtynių minučių pradėjo diktuoti sąlygas aikštėje ir susikrovė dviženklę persvarą (27:17).

Antrajame kėlinyje Luka Dončičius 6 minutes sėdėjo ant suolo, bet jį pavadavo Spenceris Dinwiddie, kuris iki ilgosios pertraukos surinko 21 tašką. „Suns“ buvo visiškai sutrikę ir surinko vos 10 taškų per kėlinį (57:27).

Tragiškai pirmojoje rungtynių dalyje atrodė „Suns“ žvaigždės Devinas Bookeris ir Chrisas Paulas, kurie kartu sudėjus pelnė vos 3 taškus.

Po pertraukos vaizdas visiškai nesikeitė. „Mavericks“ toliau dominavo ir įgijo net 42 pranašumą (92:50).

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui, Fynikso ekipos gerbėjai pradėjo skirstytis iš arenos. Ketvirtojo kėlinio metu net buvo galima girdėti Dalaso ekipos fanų skanduotes.

Beveik visą likusį laiką lyderiai sėdėjo ant suolo, o „Mavericks“ iškovojo sensacingai triuškinančią pergalę rungtynėse bei triumfavo serijoje.

Rungtynėse žibėjo Luka Dončičius, kuris per 30 minučių pelnė 35 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Slovėnui puikiai talkino Spenceris Dinwiddie, kuris surinko 30 taškų.

„Suns“ gretose Cameronas Johnsonas pelnė 12 taškų. Devinas Bookeris pelnė 11, o Chrisas Paulas 10 taškų.