„Lietkabelis“ sutriuškino „Žalgirį“ ir išlygino serijos rezultatą © „Lietkabelio“ nuotr.

Apmaudžiai pirmąsias LKL pusfinalio rungtynes pralaimėjęs Panevėžio „Liietkabelis“ išlygino serijos rezultatą. Nenado Čanako auklėtiniai 79:55 (20:16, 28:11, 14:16, 17:12) sutriuškino Kauno „Žalgirį“.

Serijoje iki 3 pergalių rezultatas tapo lygus - 1-1.

Pirmajame kėlinyje „Žalgiris“ suklydo 5 kartus, o „Lietkabelis“ įgijo 4 taškų persvarą (20:16).

Antrajame kėlinyje dominavo panevėžiečiai. Nuostabią gynybą pademonstravęs „Lietkabelis“ užtikrintai žaidė ir puolime bei susikrovė rekordinę 21 taško persvarą (48:27).

Po pertraukos situacija nesikeitė. „Žalgiris“ sušvelnino turėtą deficitą vos 2 taškais (43:62).

Ketvirtajame kėlinyje „Žalgiris“ bandė grįžti į rungtynes (47:62), bet keli nesėkmingi sprendimai išprovokavo Karolio Lukošiūno ir Kazio Maksvyčio technines pražangas. „Lietkabelis“ toliau mėgavosi žaidimu bei šventė tvirtą pergalę namuose.

Rezultatyviausiai „Lietkabelio“ gretose rungtyniavo Vytenis Lipkevičius pelnęs 21 tašką, Dorde Gagičius pridėjo 15 taškų.

„Žalgiryje“ Joshua Nebo pelnė 16 taškų, Tyleris Cavanaugh surinko 10 taškų.

Trečiosios serijos rungtynės Kaune įvyks ketvirtadienį.