„Barcelona“ lieka be Eurolygos finalo: „El Clasico“ triumfavo charakterį parodęs „Real“ © REUTERS nuotr.

Paaiškėjo Eurolygos finalo ketverto finalas.

Finale šeštadienį Belgrado „Štark“ arenoje susitiks „Anadolu Efes“ ir Madrido „Real“ krepšininkai, kurie antrajame pusfinalyje įveikė Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą „Barceloną“.

Pusfinalyje „karališkasis klubas“ 86:83 (19:19, 15:26, 26:11, 26:27) įveikė katalonus.

Po pirmojo kėlinio „Barcelona“ turėjo 11 taškų pranašumą (45:34) ir tikrai atrodė užtikrinčiau nei varžovai.

Vis dėlto trečiajame kėlinyje „Real“ grįžo į rungtynes. Trečiojo kėlinio viduryje Madrido klubas apkarpė deficitą iki 4 taškų (50:54).

Likus 5 minutėm „Real“ turėjo jau 7 taškų pranašumą (66:73) po Guerschono Yabuseles tritaškio, tačiau rezultatą likus 2 minutėm išlygino „Barca“ po Nicolaso Lapravittolos tritaškių ir Nikola Mirotičiaus dvitaškio.

Rungtynes nusprendė Fabiano Causeuro atkarpa. Po minutės pertraukėlės veteranas pataikė tritaškį, o vėliau perėmė kamuolį ir pelnė dvitaškį.

Paskutinę rungtynių minutę intrigą rungtynėse išlaikė Alexo Abrineso ir Dante Exumo dvitaškiai, tačiau galiausiai „Real“ sukaupė per didelį pranašumą, paskutinis N. Mirotičiaus metimas nepasiekė tikslo ir į finalą pateko Madrido komanda.

Šeštadienį „Barcelona“ su R. Jokubaičiu kovos tik dėl trečios vietos, su „Olympiakos“ ekipa.