Trečiojo kėlinio „Warriors“ spurtą atlaikę „Celtics“ išsiveržė finalo serijoje į priekį © USA Today Sports nuotr.

Golden State „Warriors“ organizavo galingą sugrįžimą ir net buvo išsiveržę į priekį, tačiau stiprus Bostono „Celtics“  ketvirtasis kėlinys lėmė aikštės šeimininkų pergalę. Ime Udokos auklėtiniai 116:100 (33:22, 34:33, 25:33, 23:11) nugalėjo Stepho Curry vedamus aukso valstijos karius.

NBA finalo serijoje iki keturių pergalių „Celtics“ išsiveržė į priekį 2-1. Ketvirtosios rungtynės taip pat vyks Bostone.

Pirmoje rungtynių pusėje „Celtics“ kontroliavo rungynes ir vienu metu turėjo net 17 taškų persvarą (56:39).

Po pertraukos prasidėjo „Warriors“ trečiųjų kėlinių magija. Stephas Curry smeigė tritaškį su nesportine Alo Horfordo pražanga, vėliau Otto Porteris ir tas pats Curry pridėjo po dar vieną tolimą šūvį ir „Warriors“ išsiveržė į priekį (83:82).

Tiesa, svečiai daugiau šiose rungtynėse nepirmavo. „Warriors“ atsimušė į galingą „Celtics“ gynybinę sieną ketvirtame kėlinyje, per kurį pelnė vos 11 taškų. „Celtics“ šventė pergalę ir išsiveržė serijoje į priekį.

„Celtics“ į priekį vedė Jalenas Brownas pelnęs 27 taškus, Jasonas Tatumas pridėjo 26 taškus, Marcuso Smarto sąskaitoje – 24 taškai.

„Warriors“ neišgelbėjo komandos lyderio Stepho Curry 31 pelnytas taškas, Klay Thompsonas surinko 25.