Neįtikėtiną spurtą surengę „Warriors“ – NBA čempionai © USA Today Sports nuotr.

Golden State „Warriors“ triumfuoja. Stephas Curry ir kompanija po dviejų sezonų pertraukos sugrįžo į NBA finalą ir sugebėjo iškovoti titulą. „Warriors“ išvykoje 103:90 (27:22, 27:17, 22:27, 27:24) nugalėjo Bostono „Celtics“ krepšininkus.

Serijoje iki keturių pergalių „Warriors“ triumfavo 4-2.

Rungtynes labai sėkmingai pradėjo aikštės šeimininkai, kurie startavo atkarpa 14:2. Tiesa, „Warriors“ atsakė spurtu tame pačiame pirmajame kėlinyje 11:0 ir pirmavo 5 taškais (27:22).

„Warriors“ antrajį kėlinį pradėjo 10 taškų iš eilės, taip užfiksuodami bendrą 21:0 spurtą (37:22). Į pertrauką svečiai išsinešė 15 taškų persvarą (54:39).

Po pertraukos Stephas Curry ir Otto Porteris smeigė po pora tritaškių ir aukso valstijos kariai susikrovė 22 taškų persvarą (72:50). Tiesa, „Celtics“ viltis išlaikė Alas Horfordas, kuris pataikė 3 tritaškius ir puikiai atrodė gynyboje. Po Jaleno Browno baudos metimo komandas skyrė 10 taškų (76:66).

Lemiamame ketvirtyje, „Warriors“ atsakė taikliais metimais į kiekvieną „Celtics“ bandymą sugrįžti į rungtynes. „Warriors“ išsaugojo susikurtą pranašumą ir iškovojo ketvirtą NBA čempionų titulą nuo 2015 metų.

Finalo MVP buvo pripažintas Stephas Curry.

„Warriors“ link čempionų žiedų traukė Stephas Curry pelnęs 34 taškus, Draymondas Greenas pelnė 12 taškų, atkovojo tiek pat kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Celtics“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Jalenas Brownas surinkęs 34 taškus, Alas Horfordas pridėjo 19.