Š. Jasikevičius kapituliuoja: užtikrintai ketvirtą kėlinį sužaidęs „Real“ – ACB lygos čempionai © ZUMAPRESS com. nuotr.

Nepaisant didelių praradimų įžaidėjų grandyje (nežaidė N. Williamsas–Gossas ir T. Heurtelis), Madrido „Real“ komanda triumfavo Ispanijos ACB pirmenybėse. Madrido krepšininkai 81:74 (13:10, 21:23, 23:23, 24:18) nugalėjo Šaruno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“.

Seriją iki 3 pergalių „Real“ triumfavo rezultatu 3-1.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui, karališkasis Madrido klubas turėjo minimalų pranašumą (57:56). Sužaidus 4 minutes ketvirtyje, Gabrielis Deckas pelnė du taškus ir padidino „Real“ persvarą iki 6 taškų (65:59).

Likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos F. Causeuras pelnė dar du taškus aikštės šeimininkams ir „Real“ ekipa įgijo solidžią 8 taškų persvarą (69:61).

Likus 2 minutėms Dante Exumas iš kampo smeigė tritaškį, tačiau iš karto kitoje aikštelės pusėje F. Causeuras pelnė du taškus su pražanga (76:68).

Rungtynių vinimi tapo F. Causeuro tritaškis (79:70). Po šio metimo svečiai iš Barselonos nebesugebėjo atsitiesti ir karališkasis Madrido klubas iškovojo pergalę bei titulą.

Rokas Jokubaitis per 15 minučių spėjo surinkti 5 taškus ir atlikti 2 rezultatyvius perdavimus.

„Real“ ekipoje dominavo Walteris Tavaresas. Aukštaūgis dominavo po krepšiais pelnydamas 25 taškus ir sugriebęs 13 kamuolių.

„Barcelonai“ 14 taškų pelnė Nikola Mirotičius, 13 taškų surinko Dante Exumas.