Lietuvos moterų trijulių rinktinė patyrė pirmąjį pralaimėjimą pasaulio čempionate © FIBA nuotr.

Belgijoje tęsiasi trijulių krepšinio pasaulio čempionatas. Sėkmingai pirmoje čempionato dienoje pasirodžiusiai Lietuvos moterų rinktinei (iškovojo dvi pergales iš tiek pat galimų) nepavyko pratęsti pergalių serijos.

Mūsiškės 11:15 nusileido Kinijos moterų rinktinei. Po trijų rungtynių lietuvės savo sąskaitoje turi dvi pergales.

rungtynėse netrūko fiziškumo ir didelio kontakto. Vien per šias rungtynes Kamilė Nacickaitė sugėrė 2 skaudžius smūgius nuo varžovių. Vėliau Gabrielė Šulskė gavo stiprų smugį į veidą ir kurį laiką nesikėlė nuo parketo.

Likus 3:26 minutės iki rungtynių pabaigos kinietės pirmavo 10:8. Lietuvės išlygino rezultatą (11:11), tačiau varžovės likus 40 sekundžių pataikė tolimą metimą, o mūsiškėms užpulti nebepavyko.

Moterų rinktinei dar liko sužaisti vienas grupes rungtynes prieš Rumuniją.