Norvegijoje sutriuškinimą patyręs „Žalgiris“ atsakomajame mače žais tik dėl garbės © E. Žaldario nuotr.

Vilniaus „Žalgiris“ pirmose trečiojo Čempionų lygos atrankos etapo rungtynėse patyrė rimtą nokdauną.

Lietuvos čempionai išvykoje neprilygo varžovams – 0:5 patyrė sutriuškinimą prieš „Bodo Glimt“ ekipą.

Pačioje rungtynių pradžioje, antrąją minutę „Žalgiris“ turėjo auksinę progą išsiveržti į priekį, kuomet galva kamuolį smūgiavęs Mathias Oyewusi pataikė į skersinį.

Vėliau visiškai iniciatyvą į rankas perėmė Norvegijos komanda. Po pirmojo kėlinio norvegai pirmavo 2:0, dėka Hugo Vetleseno ir Amahlio Pellegrino įvarčių.

Antrajame kėlinyje „Bodo Glimt“ ekipai po vieną įvartį dar pridėjo Larsas-Jorgenas Salvesenas, Marius Hoibratenas ir Runaras Espejordas.

Atsakomosios rungtynės vyks už 6 dienų, antradienį LFF stadione.