Deimantinė lygoje – trečia L. Jasiūnaitės vieta © Stop kadras

Elitinių lengvosios atletikos varžybų Deimantinės lygos etapas pirmą kartą įvyko Silezijoje (Lenkija), kur dalyvavo ir viena Lietuvos sportininkė, ieties metikė Liveta Jasiūnaitė.

Lietuvė Deimantinės lygos etape užėmė trečiąją vietą – 61.79 m (61.79 – 60.40 – 57.64 – x – 58.57 – x).

Tiesa, apmaudu tai, kad paskutinis L. Jasiūnaitės metimas buvo neįskaitytas. Prieš kelis metus pasikeitė šių varžybų taisyklės taip, kad šeštasis metimas lemia tavo vietą galutinėje įskaitoje. Šeštąjį metimą meta sportininkės, kurios užėmė pirmąsias tris vietas po 5 bandymų.

Varžybose antrąją vietą užėmė 41-erių veteranė Barbora Špotakova (62.29 m), o pirmoji buvo japonė Haruka Kitaguchi (65.10 m).

L. Jasiūnaitės šiame sezone laukia dar vienas labai svarbus startas Europos čempionate, kuriame bus viltis iškovoti medalį. Tiesa, po šio pasirodymo Lenkijoje ieties metikė priartėjo ir prie Deimantinės lygos finalinio etapo Ziuriche.