I. Brazdeikio lemiamas metimas išplėšė lietuviams pergalę prieš ispanus © LTU basketball nuotr.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė tęsia pasiruošimą Europos krepšinio čempionatui.

Lietuviai antrą sykį per tris dienas susitiko su Ispanijos rinktine.

Vilniuje vykusias rungtynes rezultatu 78:76 (25:17, 14:13, 17:23, 22:23) laimėjo Kazio Maksvyčio auklėtiniai.

Lietuvos rinktinė galingai pradėjo rungtynes. Tris tritaškius pataikęs Rokas Giedraitis leido mūsiškiams atitrūkti 15 taškų skirtumu (19:4). Tiesa, ispanams kiek pavyko sumažinti deficitą

Po pertraukos ispanai dar labiau priartėjo prie lietuvių ir po trijų kėlinių komandas skyrė tik 3 taškai (56:53).

Ketvirtajame kėlinyje vyko lygi ir atkakli kova. Likus 1:08 minutės Lorenzo Brownas smeigė tritaškį ir sumažino lietuvių persvarą iki 2 taškų (76:74). Tas pats Brownas išlygino rezultatą, bet likus 13 sekundžių iki rungtynių pabaigos Ignas Brazdeikis prasiveržė po krepšiu ir pelnė du taškus (78:76).

Paskutinėje atakoje Domantas Sabonis sugebėjo apsiginti prieš Lorenzo Browną ir lietuviai šventė pergalę.

Lietuviams Ignas Brazdeikis ir Jonas Valančiūnas pelnė po 16 taškų, Rokas Giedraitis pridėjo 12 taškų.