Liveta Jasiūnaitė – šešta Europoje © Reuters nuotr.

Liveta Jasiūnaitei nepavyko iškovoti antrojo medalio iš eilės Europos lengvosios atletikos čempionatuose.

Finale Berlyne ieties metikė užėmė 6-ąją vietą – 58.95 m (57.39 – 58.73 – 56.53 – 58.95 – x – x).

Toliausiai ietis skriejo ketvirtuoju bandymu, o medaliui būtų užtekę 60.69 m. Lietuvė atrankoje ietį metė beveik 62 metrus, pasaulio čempionate – dar toliau. Visgi su jauduliu susitvarkyti nepavyko, taip pat stadione buvo kiek neįprastos sąlygos: šlapia ir vėsu.

Aukso medalį be konkurencijos iškovojo graikė Elina Tzengko (65.81 m), kuri pagerino savo asmeninį rekordą.

Sidabrą laimėjo perspektyvi serbė Adriana Vilagoš (62.01 m), o bronza pasidabino legedinė Čekijos lengvaatletė Barbora Špotakova (60.68 m).