Kovoje dėl pirmos vietos D grupėje serbai sumindė lenkus © FIBA nuotr.

Serbija neturėjo vargo kovoje dėl pirmosios vietos D grupėje.

Pešičiaus auklėtiniai rezultatu 96:69 (28:14, 24:19, 20:17, 24:19) įveikė Lenkijos komandą.

Uraganiškai serbai pradėjo žaisti jau nuo pirmojo kėlinio, kurį laimėjo 28:14. Po dviejų kėlinių Serbija turėjo 19 taškų pranašumą, o per trečiąjį kėlinį dar trim taškais pasididino savo persvarą (72:50) ir didelių klausimų dėl rungtynių nugalėtojo nekilo.

Naudingiausias serbų gretose buvo Nikola Jokičius, kuris sužaidė vos 18 minučių. „Nuggets“ centras įmetė 19 taškų (6/7 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus.

15 taškų Serbijai pridėjo Marko Guduričius, 16 pelnė Nikola Milutinovas, 12 Vasilije Micičius.

Kitose rungtynėse italai užtikrintai baigė grupių etapą prie savų žiūrovų – 90:56 sutriuškino Didžiąją Britaniją. Paskutinį kėlinį grupės šeimininkai laimėjo net 23:2 rezultatu.