Kontrolinėse rungtynėse – R. Šmito ir T. Dimšos vedamo „Žalgirio“ pergalė prieš „Wolves © zalgiris.lt nuotr.

Pirmadienį „Žalgirio“ arenos treniruočių salėje kontrolinėse rungtynėse prieš naująjį sezoną susitiko Kauno „Žalgirio“ ir „Wolves“ komandos.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai kontrolinėse rungtynėse rezultatu 80:59 (18:12, 16:18, 20:13, 26:18) įveikė „Wolves“ komandą.

Po dviejų kėlinių žalgiriečiai pirmavo 4 taškais (34:30), tačiau antrajame kėlinyje pavyko spurtuoti šiai komandai ir susikrauti 11 taškų pranašumą (54:43).

„Žalgirio“ komandą į priekį patempė Rolandas Šmitas ir Tomas Dimša.

Latvio sąskaitoje – 12 taškų (2/4 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 2/2 baudų metimai), 6 atkovoti kamuoliai, 4 klaidos, 1 perimtas kamuolys, 2 asmeninės pražangos ir 3 išprovokuotos pražangos.

3 tritaškius pataikęs T. Dimša surinko 13 taškų.

Dar trys žalgiriečiai taip pat pasižymėjo dviženkliu rezultatyvumu – T. Cavanaugh 11 (3/6 trit.), Birutis 10 (3 blk.), K. Hayes 10.

„Žalgirio“ gretose neoficialiose rungtynėse debiutavęs Ignas Brazdeikis įmetė 5 taškus (2/5 metimai iš žaidimo) per 15 su pusę minučių.

„Wolves“ ekipoje rezultatyviausias buvo buvęs žalgirietis Regimantas Miniotas, kuris surinko 16 taškų. Ahmadas Caveras pridėjo 10 taškų ir 3 rez. perdavimus, tačiau galiausiai rungtynių nebaigė dėl surinktų 5 asmeninių pražangų. Iš Lietuvos rinktinės grįžę Žukauskas su Žemaičiu atitinkamai prisidėjo po 7 ir 4 taškus.