Naudingų lietuvių vedama „Baskonia“ sezono starte palaužė „Unicaja“ © Baskonia nuotr.

Lietuviškoji Vitorijos „Baskonia“ sėkmingai pradėjo sezoną Ispanijos pirmenybėse.

Juano Pennarroya auklėtiniai namuose 103:89 (22:35, 37:12, 25:13, 19:29) įveikė Malagos „Unicaja“ krepšininkus.

Rungtynes geriau pradėjo Malagos „Unicaja“ klubas, kuris po 9 minučių turėjo 15 taškų pranašumą (18:33).

Antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmė „Baskonia“, kuri ketvirtį laimėjo net 25 taškų skirtumu ir susikrovė persvarą prieš pertrauką (59:47).

Puikiai pirmus du kėlinius sužaidė Tadas Sedekerskis (10 tšk., 15 naud. balų).

Trečiajame kėlinyje baskų ekipa vėl kiek atitrūko ir užsitikrino pergalę šiame mače. Ketvirtajame kėlinyje „Unicaja“ arčiausiai buvo priartėjusi iki 14 taškų (103:89).

Rokas Giedraitis šiose rungtynėse surinko 11 taškų (4/4 dvitaškiai, 1/2 baudų metimai), atkovojo 4 kamuolius, vieną prarado, vieną perėmė ir užsidirbo vieną pražangą bei surinko 13 naudingumo balų.

Tado Sedekerskio sąskaitoje – 12 taškų (1/1 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 4/4 baudų metimai), 2 atkovoti kamuoliai, 2 rez. perdavimai, 1 klaida, 2 perimti kamuoliai, pražanga, 2 išprovokuotos pražangos ir 18 naudingumo balų.