Antroji sensacija pasaulio čempionate: Japonija palaužė Vokietiją © Hasan Bratic/SIPA nuotr.

Antroji sensacija pasaulio futbolo čempionate. Vakar Saudo Arabija sensacingai 2:1 nugalėjo argentiniečius, o šiandien jų pavyzdžiu pasekė Japonija.

Japonai 2:1 netikėtai nugalėjo Vokietijos rinktinę.

Šiose rungtynėse japonai buvo besivejančių vaidmenyje.

33 rungtynių minutę, Davidas Raumas išprovokavo Japonijos rinktinės vartininko Shuichi Gondos pražangą ir teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį, kurį realizavo Ilkay Gundognas.

Pirmojo kėlinio ketvirtą pridėto laiko minutę, Vokietija dar kartą pasižymėjo, bet Kai Havertzo įvartis buvo neįskaitytas dėl nuošalės.

Po pertraukos, Japonija atliko keitimus orientuotus į puolimą ir jie pasiteisino.

Pirmąjį smūgį vokiečiams, sudavė Ritsu Doanas, kuris 75 minutę nukreipė kamuolį į Manuelio Neuerio ginamus vartus.

Po aštuonių minučių Japonija sudavė antrą smūgį. Takuma Asano po ilgo ir tikslaus Ko Itakuros perdavimo pelnė antrąjį Japonijos įvartį.

Per likusį laiką vokiečiai nesugebėjo išsigelbėti, o Japonija pateikė sensaciją pasaulio čempionate.