Galingą trečiąjį kėlinį sužaidęs „Lietkabelis“ palaužė „Neptūną“ © LKL.lt nuotr.

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pergalingų įpročių neatsisako Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (8-2).

Panevėžio klubas savo arenoje 80:73 (13:19, 24:22, 27:9, 16:23) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“ (4-6).

Komandos keitėsi galingomis atkarpomis – „Neptūnas“ buvo stipresnis pirmoje mačo dalyje, anksti atsiplėšdamas 17:10. Gabrielius Maldūnas gerai numetinėjo kamuolius iš baudos aikštelės, Mantas Rubštavičius tokios progos iš toli nerealizavo, o Paulius Murauskas buvo tikslus – 31:32.

Prieš pat ilgąją pertrauką pasižymėjo Mindaugas Girdžiūnas, sukurdamas tarp komandų keturių taškų skirtumą – 41:37. Šis greitai sunyko, o trečiajame kėlinyje „7bet-Lietkabelis“ jau dominavo, perimdamas iniciatyvą ir atitrūkdamas 64:50.

„Neptūnas“ ir šį kartą nepasidavė bei atsakomuoju spurtu po Žygimanto Janavičiaus baudų metimų priartėjo 64:66. Panevėžio klubas vėl surengė atsakomąją atkarpą, susigrąžino dviženklę persvarą (80:69) bei įtvirtino pergalę.

Sunkiai sulaikomas buvo Jamelas Morrisas – 27 minutės, 28 taškai (8/11 dvitaškių, 2/11 tritaškių, 6/6 baudų metimų), 4 atkovoti ir perimtas kamuolys, 3 rezultatyvūs perdavimai, 3 pražangos bei 23 naudingumo balai.

Klaipėdos klubas nutraukė gerą savo seriją – per penkis pastaruosius mačus buvo suklupęs tik kartą. Tuo tarpu Nenado Čanako auklėtiniai laimėjo penktąjį kartą paeiliui.