Europos taurėje – įspūdingą rezultatyvumą pademonstravusio „Lietkabelio“ pergalė © LKL.lt nuotr.

Panevėžio „Lietkabelis“ (3-3) iškovojo trečiąją pergalę namų arenoje Europos taurės batalijose.

Nenando Čanako auklėtiniai 104:98 (34:27, 26:17, 22:29) nugalėjo Liublianos „Cedevita Olimpija“ ekipą (0-6).

Pirmoje rungtynių dalyje panevėžiečiai įspūdingu puolimu susikrovė 16 taškų persvarą (60:44).

Po pertraukos varžovai pradėjo vytis šeimininkus ir likus 3 minutėms iki rungtynių pabaigos, Slovėnijos klubas sušvelnino iki 7 taškų (92:85).

Kristianas Kullamae pataikė sudėtingą tritaškį ir priartino „Lietkabelį“ prie pergalės (97:88).

Vytenis Lipkevičius pataikė baudos metimus ir išprovokavo pražangą puolime, taip įtvirtindamas šeimininkų pergalę.

„Lietkabelį“ į pergalę atvedė Kristianas Kullamae pelnęs 24 taškus, Gyorgi Golomanas surinko 19 taškų, Benas Griciūnas pridėjo 16.