Galingame N. Mirotičiaus sugrįžime – dramatiška „Barcelonos“ pergalė © Reuters nuotr.

Nikola Mirotičius sužaidė pirmąsias rungtynes šį sezoną, o „Barcelona“(8-3) pasiekė nelengvą pergalę.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 88:86 (30:19, 15:27, 26:11, 17:29) nugalėjo Berlyno ALBA (3-8).

Tai buvo jau aštuntoji Vokietijos klubo nesėkmė iš eilės.

Likus 30 sekundžių iki rungtynių pabaigos, Cory Higginsas pataikė abu baudos ir padidino svečių persvarą iki 3 taškų (85:82). Jaleenas Smithas prasiveržimu sušvelnino deficitą, bet N. Mirotičius atstatė pranašumą (87:84).

J. Thiemannas prametė 1 baudos metimą iš 3 ir nesugebėjo išlyginti rezultato bei išplėšti pratęsimo.

Po traumos į rikiuotę sugrįžęs N. Mirotičius per 20 minučių pelnė 19 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 29 naudingumo balus.

Rokas Jokubaitis rungtyniavo neilgai. Lietuvis per 4 žaidimo minutes pelnė 2 taškus, atliko 1 perdavimą ir surinko 2 naudingumo balus.

Mirotičiui sėkmingiausiai talkino N. Laprovittola pelnęs 16 taškų, C. Higginsas pridėjo 15.

ALBA ekipos neišgelbėjo 20 taškų pelnęs Tamiras Blattas.