R. Giedraitis surengė sezono pasirodymą Ispanijoje © ZUMAPRESS com. nuotr.

Rokas Giedraitis sužaidė savo geriausias sezono rungtynes.

Tuo tarpu lietuvio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (7-3) namuose 102:73 (29:12, 20:18, 36:21, 17:22) įveikė „Murcia“ (4-6) krepšininkus.

Po trijų kėlinių šiose rungtynėse baskai turėjo net 34 taškų pranašumą (85:51). Paskutiniame ketvirtyje varžovai kiek sumažino atsilikimą, tačiau sutriuškinimo neišvengė.

Rokas Giedraitis per 21,5 minutes surinko 25 taškus (4/6 dvit., 5/5 trit., 2/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, vieną kamuolį perėmė, sykį pažeidė taisykles, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 29 naudingumo balus.

Beveik be klaidų iš žaidimo atakavęs lietuvis buvo rezultatyviausias tiek visų rungtynių, tiek „Baskonia“ žaidėjas.

Tiesa, lietuvio komandos draugas Mattas Costello, surinkęs 20 taškų ir atkovojęs 8 kamuolius, šiek tiek buvo naudingesnis su 31 balu.

Tadas Sedekerskis buvo registruotas rungtynėms, tačiau jose nežaidė. Tai buvo 4 rungtynės iš eilės, kurias puolėjas praleido dėl traumos.