T. Dimšos vedamas „Žalgiris“ išnešė sveiką kailį LKL lyderių dvikovoje © zalgiris.lt nuotr.

Pirmadienį „Betsafe-LKL“ įvyko lyderių susitikimas, tarp Jonavos „CBet“ ir Kauno „Žalgirio“ ekipų.

Jonavoje pergalę rezultatu 75:80 (18:23, 18:20, 22:13, 17:24) šventė Kazio Maksvyčio auklėtiniai.

Po dviejų kėlinių „Žalgiris“ turėjo 7 taškų pranašumą – 36:43. Pirmoji rungtynių pusė užsibaigė su Rolando Šmito baudos metimais.

Trečiąjį kėlinį galingai pradėję jonaviečiai po Gorano Huskičiaus dvitaškio jau patys susikrovė 7 taškų pranašumą likus 3 minutėms iki ketvirtojo kėlinio – 58:51.

Tritaškį pataikęs Tomas Dimša sumažino atsilikimą iki 2 taškų – 58:56.

Ketvirtajo kėlinio pradžioje T. Dimša pataikė dar pora metimų iš tolimo nuotolio – 65:65. Tritaškių lietų tesęs gynėjas padidino „Žalgirio“ pranašumą iki 6 taškų – 67:73.

Po R. Šmito dvitaškio atrodė, kad svečiai iš Kauno nužudė intrigą (70:77), tačiau netrukus Edvinas Šeškus pelnė du taškus, Edgaras Ulanovas suklydo, o Dovis Bičkauskis pasižymėjo tritaškiu – 75:77. Likus 30 sekundžių iki rungtynių pabaigos Virginijaus Šeškaus auklėtiniai bandė gintis be pražangų, tačiau Ulanovas išprovokavo pražangą ir pelnė vieną baudos metimą.

Lemiamoje atakoje Dovydas Giedraitis perėmė kamuolį iš Bičkauskio, Šmitas pelnė dar vieną dvitaškį ir „Žalgiris“ šventė pergalę – 75:80.

Kauniečius į pergalę vedęs T. Dimša pelnė 17 taškų (5/8 trit.) ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Edgaras Ulanovas pridėjo 13 taškų, Rolandas Šmitas 11, Lukas Lekavičius 10.

Tiesa, Lekavičius patyrė ir traumą trečiojo kėlinio viduryje, kuomet pajuto pilvo skausmus.

„CBet“ gretose išsiskyrė Edvinas Šeškus (3/6 trit.) ir Dovis Bičkauskis (4/7 trit.), kurie surinko po 17 taškų.