„Wolves“ iškovojo lengvą pergalę Pasvalyje © LKL.lt nuotr.

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pergalių kraitį papildė „Wolves“ (9-4) ekipa.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai išvykoje 89:71 (25:20, 26:15, 19:17, 19:19) palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (3-9).

Dar iki ilgosios pertraukos „Wolves“ nuveikė du svarbius darbus – išprovokavo tris Martyno Pacevičiaus pražangas, o patys peržengė pusšimčio taškų ribą ir pabėgo solidžiu atstumu (51:35). Iškart po ilgosios pertraukos prie šios buvo pridėti keli taškai, iššaukę ilgai lauktą šeimininkų spurtą.

„Pieno žvaigždes“ gaivino Igno Vaitkaus tritaškis, o gynyboje užsivesti padėjo blokas iš toli metusiam Adui Juškevičiui – 58:43. Dar trečiajame kėlinyje į aikštelę mestas buvo Juanas Gomezas de Liano, Regimantas Miniotas iškart po to pasižymėjo dėjimu – 70:52.

Vis dėlto filipinietis aikštėje neužsibuvo – šeimininkai atsitiesė ir po Corey Alleno metimo iš vidutinio nuotolio priartėjo iki dešimties taškų – 60:70. Vis dėlto pasvaliečių sugrįžimas tuo ir baigėsi – aistras numalšinę „vilkai“ sugebėjo susigrąžinti tvirtesnę persvarą ir laimėjo užtikrintai.