Tenerifės komandą įveikęs „Rytas“ išsigelbėjo Čempionų lygos grupėje © LKL.lt nuotr.

Vilniaus „Rytas“ (3-3) tęsia savo sezoną Čempionų lygoje.

Lietuvos čempionai namuose iškovojo itin svarbią pergalę namuose 85:78 (17:20, 28:20, 23:17, 17:21) įveikė Tenerifės „Lenovo“ (4-2) komandą ir užsitikrino vietą kitame Čempionų lygos etape.

Po trijų kėlinių „Rytas“ turėjo solidžią 11 taškų persvarą, tačiau ketvirtojo kėlinio pradžioje Tenerifės komanda sugebėjo priartėti.

Jaime Fernandezo 7 taškai iš eilės sumažino skirtumą tarp komandą iki 4 taškų (68:64).

Vidury kėlinio Marcelinho Huertas galėjo išlyginti rezultatą tritaškiu, tačiau jis buvo netikslus, o kitoje pusėje iš tolimo nuotolio taikliai atakavo Gytis Masiulis – 76:70.

Gytis Radzevičius taip pat įmetė svarbų tritaškį, Jarviso Williamsas pelnė du taškus ir „Rytas“ turėjo jau 8 taškų pranašumą – 83:75.

Kitoje aikštelės pusėje Sasu Salino metimas skriejo pro šalį ir Vilniaus komanda iškovojo gyvybiškai svarbią pergalę.

Čempionų lygos įkrintamosiose Vilniaus ekipa žais su PAOK komanda iš Graikijos.

Giedriaus Žibėno auklėtiniams netgi pavyko užimti antrąją vietą H grupėje, kadangi Izraelyje pergalę iškovojo „Peristeri“ komanda prieš kurią vilniečiai turi tarpusavio pranašumą. Lietuvos komanda Graikijos ekipą įveikė abu kartus.

„Rytą“ į pergalę vedė gynėjų duetas. Marcusas Fosteris pelnė 21 tašką, Elvaras Fridrikssonas pridėjo 19 taškų. Dviženklį rezultatyvumą fiksavo ir Gytis Radzevičius, kurio sąskaitoje – 11 taškų.

Pralaimėtojų gretose labiausiai išsiskyrė Jaime Fernandezas, kuris pelnė 18 taškų.