Graikus sutriuškinęs „Rytas“ sėkmingai pradėjo Čempionų lygos įkrintamąsias © FIBA nuotr.

FIBA Čempionų lygoje prasidėjo įkrintamųjų etapas, kuriame kovojama dėl vietos tarp stipriausių šešiolikos turnyro komandų, „Top 16“ etape.

Vilniaus „Ryto“ krepšininkai įkrintamąsias pradėjo 85:59 (23:16, 23:16, 19:12, 20:18) įveikdami Salonikų PAOK komandą.

Visų rungtynių metu Giedriaus Žibėno auklėtiniai žaidė stabiliai ir tendencingai didino savo persvarą, kuri po trijų kėlinių siekė 21 tašką (65:44).

Ketvirtajame kėlinyje svečiai iš Graikijos buvo nepajėgūs grįžti į rungtynes ir „Rytas“ šventė lengvą pergalę.

Šioje įkrintamųjų serijoje yra žaidžiama iki 2 pergalių. Antrosios rungtynės vyks Salonikose, o trečiose vėl Vilniuje, jeigu to prireiks.

„Ryto“ ekipoje šiame mače buvo ryškūs gynėjai. Margiris Normantas su Marcusu Fosteriu pelnė po 14 taškų. Po 11 pridėjo Martynas Echodas ir Benedekas Varadi, 10 surinko Elvaras Fridrikssonas.

Palangoje prieš kelis metus rungtyniavęs PAOK gretose surinko 17 taškų, tačiau tai svečių negelbėjo.