Lemiamu metu šaltakraujiškai žaidęs „Žalgiris“ išsivežė svarbią pergalę iš Bolonijos © zalgiris.lt nuotr.

Vienas geriausių šio sezono Eurolygos rungtynių sužaidęs Kauno „Žalgiris“ (10-8) šventė pergalę Bolonijoje.

Eurolygos išvykose rungtynėse Kazio Maksvyčio auklėtiniai 87:77 (24:13, 16:23, 20:24, 27:17) palaužė „Virtus“ (8-10) komandą.

„Žalgiris“ puikiai pradėjo rungtynes – po Isaiah Tayloro tritaškio antrojo kėlinio pradžioje turėjo 11 taškų pranašumą – 18:29.

Tačiau pranašumas vis tirpo ir tarp komandų iki pertraukos buvo 4 taškų skirtumas – 36:40.

Antroje pusėje „Virtus“ vis artėjo prie „Žalgirio“. Po Kyle Weemso dvitaškio šeimininkai pranašumą jau įgijo Italijos komanda – 59:58.

Ketvirtąjį kėlinį sėkmingiau pradėję žalgiriečiai patys vėl įgijo pranašumą.

Per lemiamas minutes „Virtus“ krepšininkai kelis kartus nereikalingai prasižengė prieš žalgiriečius, o jie didindavo pranašumą. Užtikrintai ir šaltrakraujiškai žaidęs „Žalgiris“ galiausiai triumfavo po nesėkmingų „Virtus“ atakų.

Kauniečiai antrą kartą šiame sezone įveikė „Virtus“ ir užsitikrino tarpusavio pranašumą, tuo atveju, jeigu komandos sezoną baigs su vienodu pergalių ir pralaimėjimų kiekiu.

Naudingiausiu mačo žaidėju tapo Rolandas Šmitas, kuris surinko 17 taškų. Tiek pat pridėjo ir Ignas Brazdeikis. 15 taškų pelnė Edgaras Ulanovas, su 13 taškų pasirodymą baigė Arnas Butkevičius, o komandos naujokas Isaiah Tayloras taip pat solidžiai pasirodė, surinkęs 10 taškų.

„Virtus“ negelbėjo ir puikus veterano Milošo Teodosičiaus pasirodymas. Serbo sąskaitoje – 21 taškas ir net 12 rezultatyvių perdavimų.