„Žalgirio“ jaunimas krito Eurolygos atrankos finale © Žalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ aštuoniolikmečiai patyrė pralaimėjimą Eurolygos jaunimo atrankos turnyro finale. Vytauto Pliaugos auklėtiniai Miunchene rezultatu 64:84 (16:22, 20:25, 12:21, 16:16) pralaimėjo Madrido „Real“ komandai.

Justas Stonkus dvikovą atidarė taikliu tritaškiu, tris taškus pridėjo ir Aleksas Bieliauskas, bet varžovai po truputį tolo – 6:12. Mantas Juzėnas ir A.Bieliauskas pataikė metimus iš po krepšio, J.Stonkus realizavo du baudų metimus, o Dovydas Buika pasižymėjo keturiais taškais – 16:22.

Vytautas Žygas įmetė dviejų taškų vertės metimą, o J.Stonkus ir Kristupas Kepežinskas surinko po keturis taškus – 26:28. V.Žygas suvertė penkis taškus iš eilės, po dvitaškį pataikė D.Buika ir A.Bieliauskas, o J.Stonkus tašką įsirašė nuo baudų metimo linijos – 36:47.

J.Stonkus ir K.Kepežinskas po pertraukos pataikė po dvitaškį, V.Žygas taikliai metė iš toli, bet tai buvo visi komandos taškai per septynias minutes – 43:60. K.Kepežinskas pataikė ir tritaškį, Kevinas Šacas įmetė dviejų taškų vertės metimą, bet komandas skyrė jau dvi dešimtys taškų – 48:68.

A.Bieliauskas įmetė dvitaškį, baudos metimą realizavo J.Stonkus, keturiais taškais pasižymėjo D.Buika – 55:75. Pirmuosius savo taškus pelnė Dominykas Daubaris, M.Juzėnas įmetė baudos metimą, du realizavo K.Kepežinskas, o Nedas Raupelis pasižymėjo keturiais taškais – 64:84.

„Žalgiris“: J.Stonkus 13, K.Kepežinskas 11, D.Buika 10, V.Žygas 10, A.Bieliauskas 9 (5 atk. kam.), N.Raupelis 4, M.Juzėnas 3, D.Daubaris 2, K.Šacas 2 (5 atk. kam., 3 per. kam.), J.Rudaitis 0, A.Navickas 0, M.Kočanas 0.

„Real“: H.Gonzalezas 22, J.Vide 19, M.Bosnjakovičius 13, A.Traore 10.