Milano „Olimpia“ prieš „Baskonia“ iškovojo retą pergalę Eurolygoje © PA Images nuotr.

Dviejų lietuvių atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ išvykoje suklupo prieš vienus iš Eurolygos autsaiderių.

Juano Penarroya auklėtiniai Milane 83:89 (17:18, 17:22, 26:22, 23:27) pralaimėjo vietos „Olimpia“ (7-15) komandai.

Ketvirtojo kėlinio viduryje po taiklių Matto Costello baudos metimų rezultatas buvo lygus (69:69). Tuomet Milano ekipos gretose iššovė Johannesas Voigtmannas, kuris pataikė 2 tritaškius.

„Olimpia“ gynėjai taip pat buvo rezultatyvūs per paskutines 5 minutes ir ši madų sostinės komanda nutraukė savo 5 pralaimėjimų seriją Eurolygoje.

Rokas Giedraitis buvo rezultatyvus „Baskonia“ gretose – jis pelnė 18 taškų (3/4 dvit., 4/6 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, prasižengė 2 kartus ir surinko 24 naudingumo balus.

Tadas Sedekerskis per 11 minučių nepelnė nei vieno taško, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė vieną kamuolį ir prasižengė 2 kartus.

Timothe Luwawu-Cabarrot buvo rezultatyviausias „Olimpia“ ekipoje. Prancūzas surinko 17 taškų, Voigtmannas pridėjo 16 taškų ir 8 atkovotus kamuolius, o Billy Baronas – 11 taškų.